Název profese Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví Oddělení hygieny a epidemiologie
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 66948858

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 53, 602 00 Brno, IČ: 00159816

Oddělení hygieny a epidemiologie

přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na celý úvazek na pozici

odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví

Nástup: dle dohody

Odborné požadavky:
• VŠ (titul Mgr.) v oboru odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví
• možno i lékař s atestací v oboru hygiena a epidemiologie a zájmem práce v nemocniční epidemiologii a hygieně
• zájem o obor

Další požadavky:
• znalost práce na PC
• dobrá uživatelská znalost práce s PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, …)

Osobnostní požadavky:
• odpovědný přístup k práci
• komunikativnost, samostatnost, pečlivost
• dobré vyjadřovací schopnosti
• organizační schopnosti
• loajalita
• odolnost vůči stresu
• morální a občanská bezúhonnost

Jazykové kompetence:
• znalost ČJ
• středně porkročilá znalost AJ

Náplň práce:
• odborná práce v oblasti nemocniční epidemiologie a hygieny

Nabízíme:
• zajímavou a odpovědnou práci
• stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách, ve znění pracovních předpisů)
• 6 týdnů dovolené
• zaměstnanecké výhody (závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek za nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvky na očkování, příspěvek na kulturu, sport, volná čas, SickDays)
• nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
• možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Písemnou přihlášku, motivační dopis, životopis s uvedením údajů o dosaženém vzdělání a dosavadní praxi, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a Souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte elektronicky na: gabriela.judasova@fnusa.cz@fnusa.cz