Název profese Řidič sanitního vozu zdravotnické dopravní služby
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67024513

ÚIRT – OSBP
přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na celý úvazek na pozici

řidič sanitního vozu Zdravotní dopravní služby
nepřetržitý provoz

Nástup: dle dohody

Odborné požadavky:
• vzdělání min. střední odborné s výučním listem
• odborná způsobilost k výkonu povolání řidič sanitního vozu podle Zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění, o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče (absolvovaný kurz dopravy nemocných a raněných)
• řidičský průkaz skupiny B

Osobnostní požadavky:
• odpovědný přístup k práci
• komunikativnost, samostatnost, pečlivost
• příjemné a zdvořilé vystupování
• morální a občanská bezúhonnost

Jazykové kompetence:
• znalost ČJ

Náplň práce:
• přeprava nemocných a raněných sanitním vozidlem
• převozy zdravotnického personálu, biologického materiálu, tkání a orgánů osobním, speciálně upraveným vozidlem

Nabízíme:
• zajímavou a odpovědnou práci
• stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays)
• nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
• možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Písemnou přihlášku, životopis s uvedením údajů o dosaženém vydělání a dosavadní praxi, Osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání (kurz dopravy nemocných a raněných) a Souhlasem se zpracováním osobních údajů předloží zájemci elektronicky na: gabriela.judasova@fnusa.cz