Název profese Elektrotechnik
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 30.4.2024

Zaměstnavatel MIRAI INTEX s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67050124

NÁPLŇ PRÁCE:
• Provádění instalací, servisních prací a revizí strojů u našich zákazníků (ve spolupráci se servisním technikem).
• Služební servisní výjezdy k našim zákazníkům,.převážně do zahraničí.
• Pravidelná preventivní údržba našich strojů.
• Diagnostika závad a jejich odstraňování.
• Evidence servisních záznamů a související dokumentace.
• Telefonická komunikace s klienty a jejich vzdálená podpora.

POŽADUJEME:
• SŠ vzdělání v oboru elektrotechniky.
• Zkušenosti se servisem elektrických zařízení, montážemi průmyslových elektro systémů, ventilačních systémů.
• Nutná aktivní vyhláška elektro.
• Anglický jazyk na úrovni B1.
• Platné řidičské oprávnění – aktivní řidič.
• Ochotu k pracovním cestám – v rámci ČR i do zahraničí.
• Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost, ale zároveň schopnost pracovat i v týmu.