Název profese Údržbář (M/Ž) - Mzda 42 000 Kč - Brno
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 11.4.2024

Volné od 11.4.2024
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Počet míst 1

Co říká M2C o pozici

Pracujte u silné a stabilní firmy, kde se můžete spolehnout na pravidelnou mzdu. Práce údržbáře u M2C s sebou nese nejrůznější činnosti spojené s celkovou správou a údržbou nemovitosti. Nebudete na to ale sami, budete kolem sebe mít tým skvělých lidí z M2C. Chcete se k nám přidat? Neváhejte nás kontaktovat.

Nechceš již pracovat po stavbách a montážích?
Chceš mít stabilní a dlouhodobé zaměstnání?
Preferuješ čisté klimatizované a vytápěné pracovní prostředí v obchodním centru.
Budeš mít 12 hodinové směny, krátký dlouhý týden, abys měl více času i na svoje záliby?
Jsi zkušený elektrikář, který může pracovat samostatně?
Potom jsi ten kterého hledáme.

Náplň práce:
• Celková správa a údržba nemovitosti
• Práce spojené s elektroinstalací, údržbou topení, plynu, klimatizace, běžná údržba – opravy, výměny, montáže
• Práce ve výškách

Požadavky:
• Zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. – VÝHODOU
• Manuální, technická zručnost
• SOU, SŠ technického směru
• Trestní bezúhonnost
• Výhodou – oprávnění TNS, orientace v technických parametrech spravovaných objektů a jednotlivých technologiích (VZT, Elektro, PO, EPS, OTK)

Nabízíme:
• Nástupní mzdu 42 000 Kč
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• MultiSport kartu
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Příspěvek na stravování
• Práci v profesionálním kolektivu a čistém prostředí
• Zvýhodněné volání O2
• Happy days

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.