Název profese Obsluha kamer - Praha
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67039202

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.
Co říká M2C o pozici
Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:
o Obsluha bezpečnostních systémů - práce s kamerovým systémem
o Zpracování reportů a vedení evidence o průběhu služby
o Telefonická komunikace
Požadavky:
o Znalost práce na PC - podmínkou
o Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory
o Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
Pro potřeby OZP zaměstnanců bezbariérové pracoviště v příjemném kolektivu a moderním technologickém prostředí s možností občerstvení a individuálního plánování směn, dále:

o Náborový příspěvek pro OZP ve výši 20 000 Kč
o Pracovní poměr na dobu neurčitou
o Zvýhodněné volání O2
o MultiSport kartu
o Příspěvek na stravování
o Nástup možný IHNED
o Odborné zaškolení zkušenými zaměstnanci
o Relaxační zónu
o Možnost profesního růstu
o Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
o Přátelský kolektiv
o Možnost týdenních výplat
o Příspěvek na ubytovnu + možnost zajištění ubytovny
o Výroční odměny
o Happy days

Práci v 8 mi a 12 ti hodinových směnách, práci vhodnou i pro ŽENY

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas