Název profese Accounts Payable Multiplicator (part-time)
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 3.1.2024

Zaměstnavatel Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66900259

Náplň práce:
- identifikace optimalizace účetních postupů, komunikace s interními i externími zákazníky
- podpora procesních expertů při řešení problémů (technických, operativních), aktualizace pracovních instrukcí Accounts Payable týmu
- zpracování a zaúčtování komplexních faktur v systému SAP/R3

Požadavky:
- minimální střední vzdělání s maturitou, nebo obdobné
- plynula angličtina a němčina
- relevantní pracovní zkušenosti (nejlépe v obdobné oblasti)
- znalost SAP/R3 Modulu a MS Office programu (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
- dobré komunikační a analytické dovednosti

Stravenky, cafeteria, flexibilni pracovni doba, T-Mobile vyhodny tarif, sick days

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.