Název profese Commissioning Engineer
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 15.12.2023

Zaměstnavatel ABB s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67012909

První kontakt e-mailem.

Společnost ABB, přední světová firma působící v oblasti technologií pro automatizaci a energetiku, hledá do jednotky Rozváděčů vysokého napětí v Brně, nového kolegu/kolegyni.

Náplň práce:
- Projednání technických řešení a podmínek podle požadavků zákazníka
- Zpracování technické a komerční nabídky dle tendrových požadavků zákazníka
- Vyjasňování nabídek do úrovně nutné k objednávce
- Podílení se na tvorbě krátkodobých i dlouhodobých rozvojových plánů a obchodních aktivit
- Marketingová podpora výrobků ABB při jednání se zákazníky
- Úzká spolupráce v rámci obchodního týmu

Vítané zkušenosti:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Komunikativní znalost AJ podmínkou (znalost dalšího cizího jazyka výhodou)
- Dobré komunikační schopnosti a týmový duch
- Praxe na obdobné pozici velkou výhodou

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, jazykový kurz, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní pojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.