Název profese Servisní technik
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SPEDOS Servis s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67037719

SERVISNÍ TECHNIK pro oblast Brno a okolí

Pracovní náplň:
- opravy sekčních a rolovacích vrat, vratových můstků a automatických dveřních systémů přímo u zákazníka
- Vaši práci bude koordinovat a řídit servisní dispečer
- denně budete mít možnost opravit vratová a dveřní zařízení u našich zákazníků
- k výkonu práce je přidělen služební automobil, mobilní telefon a veškeré technické vybavení
Požadujeme:
- zkušenost s elektro pracemi + platnou elektro vyhlášku
- zkušenost se zámečnickými pracemi
- samostatnost
- svářečský průkaz na elektrodu výhodou
- aktivní řidič sk. B
- bydliště ve výše vymezené oblasti
- denní služební cesty po regionu
Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení 35.000 - 50.000 Kč
- 22 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna
- zvýhodněné volání T-mobile pro rodinné příslušníky
- penzijní připojištění, firemní akce
- stabilita české společnosti s 33letou tradicí (založeno 1991)
- nové kolegy zaučíme a poskytneme odborné zaškolení
Můžete se stát součástí našeho týmu přes 80 servisních techniků

Zaměstnanecké výhody:diety, 22 dní dovolené, 3 dny sick days, penzijní připojištění, odměny při pracovním výročí