Název profese Zámečník
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67037737

Náplň práce: Údržbářské, zámečnické práce, opravy a výměny zámků nebo vložek.; Zámečnické opravy a údržba kovových částí nábytku a zařízení; Svařování elektrickým obloukem, plynem a CO; Svařování tenkostěnných konstrukcí, tyčí, profilů a trubek; Výroba, opravy a údržba kovového příslušenství pro potřeby Zoo Brno. Požadujeme: PLATNÝ SVÁŘEČSKÝ PRŮKAZ A ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SKUPINY B, spolehlivost, samostatnost. Bližší info na https://www.zoobrno.cz/o-zoo-brno/volna-mista/zamecnik

25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Brno-město

Brno-město
40000 - 50000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Brno-město
Brno-město
23000 - 28000 Kč za měsíc
Gi Group Czech Republic, s.r.o
Brno-město
Advantage Consulting, s.r.o.
Brno-město
Brno-město
50000 - 80000 Kč za měsíc

Mzda

od 19700 do 23510

Volné pracovní místo Zámečník je vystaveno v regionu Brno-město .