Název profese Řízení týmu Copywriterů
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel AMAX, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67038765

ŘÍZENÍ TÝMU COPYWRITERŮ BRNO
Hledáme někoho, koho baví psát a má spoustu nápadů, jak články ještě více zlepšit. Máš chuť spolupracovat s copywritery a podílet se na strategii a tvorbě obsahu, který nejen informuje, ale i baví a Inspiruje? Staň se součástí našeho týmu

NÁPLŇ PRÁCE:
- Spoluúčast na tvorbě redakčního plánu
- podílení se na nastavení obsahové strategii
- distribuce úkolů mezi copywritery
- kontrola kvality textů a jejich publikace

POŽADUJEME:
- výborná znalost češtiny
- zkušenosti s tvorbou textů
- všestrannost a ochotu učit se nové věci
- Organizační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost

VÝHODOU:
- povědomí o online marketingu a SEO
- zkušenosti s CMS (wordpress)
- estetické cítění a kreativita
- práce s grafickými nástroji

NABÍZÍME:
- práce na HPP
- pracovní doba je pouze PO - PÁ 8:00-16:00 hod., víkendy a svátky u nás nepracujeme
- možnost profesního růstu v rámci společnosti
- nástupní mzda 30 000,- až 35 000,- Kč
- dlouhodobou spolupráci, pracovní poměr na standardní pracovní smlouvu
- dovolená až 28 dní
- benefity - stravenky 140 Kč,- , sick days, příspěvek na dopravu, multisport karta, penzijní připojištění, pravidelné soutěže
- relaxační místnost včetně pitného režimu a kávy
- všechna školení jsou zdarma a to, co se naučíte, zúročíte jak u nás, tak i v běžném životě
- dovolená ve firemním hotelu na Pálavě a v Bulharsku na Slunečném pobřeží
- snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží - poloha v centru města
Nástupní termín: Dohodou
Forma spolupráce: hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: centrum Brna, Orlí 17
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis a my Vás budeme kontaktovat.
Kontakt:
Personální oddělení
AMAX, s.r.o.
Tel.: 544 529 940, 544 529 959
www. amaxsro.cz
www.facebook.com/amaxsro
Za účelem nabízení pracovních příležitostí a provedení výběrového řízení na vyhlášené pracovní pozice bude společnost AMAX, s.r.o., IČO: 26312549, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Souhlas uděluji na dobu, než pomine účel zpracování, a lze jej kdykoli písemně odvolat.