Název profese IT Specialista
Místo výkonu práce Bruntál
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Macco Organiques, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66992924

místo výkonu práce : Zahradní 1938/46c, Bruntál
Máte zkušenosti v oblasti informačních technologií, správě systémů a rádi byste spolupracovali na zajímavých projektech? Jste inovativní a rádi své nápady přenášíte do praxe?
Pošlete mám Váš životopis a staňte se součástí našeho týmu!

OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY A DOVEDNOSTI:
" min SŠ vzdělání s praxí v programování alespoň 5 let
" profesní znalosti:
o MS SQL - nutné znalosti na pokročilé úrovni (instalace, nastavování, programování uložených procedur)
o Programování v jazycích Pascal, .NET podmínkou.
o K2 - zkušenosti se systémem na úrovni programování scriptů, tiskových sestav a nastavení velkou výhodou
o Znalost Lotus Domino, Lotus Notes 10 výhodou
" zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, týmová práce
" analytické schopnosti, logické myšlení
" AJ výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:
" správce ERP K2, MES Pharis
" správa databází, informačních systémů a aplikací
" administrace Lotus Domino
" administrace serverů
" spolupráce na IT bezpečnosti
" zajištění podpory uživatelům (firemní helpdesk)
" spolupráce na projektech společnosti

NABÍZÍME:
" pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, týdenní pracovní doba 37,5 hod, zkušební doba 3 měsíce
" nástupní mzdu od 42 000 Kč zahrnující pravidelnou měsíční odměnu (v závislosti na praxi, kvalifikaci a zkušenostech)
" možnost kariérního růstu
" firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné

Hlásit se na e-mail personalni@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 313
Osobní schůzky s vybranými vhodnými uchazeči jsou domlouvány individuálně.