Název profese Controller
Místo výkonu práce Krnov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Erdrich Umformtechnik s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67000658

Náplň práce: Support závodu v oblasti controllingu, tvorba rozpočtu ve spolupráci s centrálou společnosti, příprava a aktualizace interních kalkulací, metodika provádění propočtu racionalizačních projektů a zhodnocení jejich efektivnosti, spolupráce na rozvoji metodiky controllingu společnosti
Co požadujeme: VŠ vzdělání ekonomického směru, 2 roky praxe na ekonomickém, účetním či finančním oddělení podmínkou, praxe z výrobního závodu výhodou, zkušenosti v oblasti controllingu, znalost práce v SAP výhodou, AJ na úrovni min. B1, NJ výhodou, analytické myšlení, samostatnost, proaktivita a vysoké pracovní nasazení.

Zaměstnanecké výhody: Náborový bonus 10.000 Kč, benefit systém Cafeterie 1000 Kč/měsíc nebo příspěvek na penzijní připojištění, na životní pojištění, 25 dní ŘD, dotované stravování, vánoční prémie, příspěvek na dopravu, odměna za věrnost, při uzavření sňatku, při narození dítěte, při životním jubileu a jiné

Hlásit se na e-mail kariera@erdrich.cz