Název profese Technolog, kvalitář
Místo výkonu práce Krnov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel EDS Trade s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67002508

Požadujeme:
o VŠ vzdělání v oboru, především stavební, strojní, chemicko-technologické, management kvality apod. výhodou,
o komunikativní znalost angličtiny,
o znalost výrobních a měřících procesů,
o zkušenost na obdobné pozici vítána,
o pečlivost,
o umět pracovat samostatně, ale zároveň spolupracovat v týmu,
o znalost ovládání PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).
Pracovní náplň:
o vedení výrobních technologických projektů,
o technické a technologické zabezpečení výroby,
o vytváření a aktualizace výrobní dokumentace a kontrolních plánů,
o optimalizace výrobních procesů s ohledem na kvalitu, dodávky a náklady,
o neustálé zlepšování kvality, sledování a snižování nákladů,
o provádění analýz způsobilosti strojů a procesů,
o úzká spolupráce s oddělením vývoje, kvality, údržby a logistiky.

Benefity:
o 5 týdnů dovolené,
o stravenkový paušál,
o 30.000, - Kč náborový příspěvek pro nově příchozí zaměstnance,
o služební vozidlo, notebook a mobilní telefon,
o peněžitý dar při pracovních výročích (5, 10, 15 let…)
o peněžitý dar při životních výročích (dovršení věku 50 let, při odchodu do starobního důchodu),
o vzdělávání a odborný rozvoj zaměstnanců.

Hlásit se na e-mail info@edstrade.cz nebo tel. 725 522 063, kontaktní osoba Bc. Marta Vaňková