Název profese Pracovník NDT - zkoušeč
Místo výkonu práce Krnov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Krnovské opravny a strojírny s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67004062

místo výkonu práce : Stará Ježnická 1556/1, Krnov
Požadujeme:
o SŠ vzdělání, popř. vyučen v oboru strojním nebo elektro
o Technické myšlení a výborná orientace ve výkresové dokumentaci
o Uživatelská znalost práce na PC, především MS Excel
o Samostatnost a odpovědnost
o Praxe v oboru výhodou
o Držení certifikátů NDT v metodách UT, MT, PT v sektoru RS (drážní), popř. MS - zajistíme rekvalifikaci
o Znalost drážních předpisů a norem výhodou
Pracovní náplň:
o Nedestruktivní zkoušení
o Provádíte NDT zkoušky drážních komponentů v rámci revizí
o Vedete záznamy ke zkoušeným dílcům dle předpisů
o Komunikujete a spolupracujete s dalšími členy týmu
o Pravidelné obnovování kvalifikace a školení v oboru

Zaměstnanecké výhody: dotované závodní stravování, příspěvek na dopravné, prémie, odměny, 20 + 5 dní dovolené, odborné zaškolení

Hlásit se na e-mail nabor@kos.cz nebo na tel. č. 554 605 407 /8-13 hod./