Název profese Řidič - silničář
Místo výkonu práce Bruntál
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67040574

výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Řidič - silničář s pravidelným pracovištěm Zahradní 19, 792 01 Bruntál

Pracovní náplň
- řízení, údržba a běžné opravy silničních motorových vozidel o celk. hmotnosti nad 12 000 kg, vysprávky vozovek např. tryskovou metodou, provádění stavebních oprav mostů, zakládání dlažeb na křižovatkách a silnicích, údržba silnic, mostů, propustků.

Požadujeme
- střední vzdělání s výučním listem
- řidičský průkaz skupiny C, včetně profesního průkazu,
- praxi v řízení motorových vozidel

Nabízíme
- platové ohodnocení - platová třída T 6 dle NV č. 341/2017 Sb.
- individuální osobní ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy

Možný termín nástupu: dohodou

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete písemně (doručte osobně) profesní životopis nejpozději do 30.04.2024 na adresu: Správa silnic Moravskoslezského kraje, Zahradní 19, 792 01 Bruntál, e-mail: br.podatelna@ssmsk.cz

Bližší informace na tel. č.: 554 539 545 Ing. David Zaprianov, 555 539 523 Bc. Jaroslav Haluška