Název profese Seřizovač
Místo výkonu práce Krnov
Přidáno 7.5.2024

Zaměstnavatel Erdrich Umformtechnik s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67052478

Požadavky: Technické myšlení, manuální zručnost, pracovitost a ochotu neustále se vzdělávat.
Náplň práce: Seřizování montážních automatů, příprava, údržba a montáž strojů a nástrojů, měření vyrobených dílů

Zaměstnanecké výhody:
Benefit systém Cafeterie 1000 Kč/měsíc nebo příspěvek na penzijní připojištění, na životní pojištění, 25 dní ŘD, dotované stravování, letní i vánoční prémie, příspěvek na dopravu, odměna za věrnost, při uzavření sňatku, při narození dítěte, při životním jubileu, firemní mimopracovní akce, zaměstnanecké zvýhodněné tel. balíčky O2 a mnoho dalších.

Kontakt Císařová Romana, Šturcová Jana e-mailem nebo telefonicky (PO-PÁ 7-15): kariera@erdrich.cz, 554 684 221, 778 473 946
554 684 228, 727 841 901