Název profese Pracovník nástrojárny (práce v USA)
Místo výkonu práce Ralsko
Přidáno 12.4.2024

Volné od 12.4.2024
Zaměstnavatel KV Final Ralsko s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Chceš dělat STROJAŘINU na světové úrovni a stát se tak součástí úspěšného týmu?
KV Final Ralsko s.r.o. je česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů a sestav pro automobilový průmysl. Do našeho týmu v Ralsku - Kuřívodech a následně ve městě Spartanburg (USA) hledáme tyto pracovníky:

Pracovník nástrojárny (práce v USA)

Náplň práce:
- demontáž nástrojů a zjištění rozsahu potřebných oprav
- montáž nových nástrojů a odzkoušení nástrojů
- realizace technických změn, rozměrových optimalizací výlisků atd.

Požadujeme:
- velmi dobrá znalost AJ
- vzdělání SOU - nástrojař / obráběč nebo praxe na obdobné pozici
- chuť pracovat tělem i duší a vždy na 100%
- ochotu pracovat dlouhodobě v USA, 5 let a více
- zájem o rozvoj české značky KV Final v USA
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a loajalita k firmě
- ochotu k delší přípravné fázi v České republice, tj. práce v Kuřívodech - Ralsku (blízkost bydliště Ralska NUTNÁ)

Nabízíme:
- dlouhodobou perspektivu
- práce s moderními technologiemi
- technický rozvoj v mladém týmu
- velmi nadstandartní finanční ohodnocení
- ubytování, letenky a dlouhodobá pracovní víza

Místo výkonu práce:
- přípravná fáze Kuřívody v Ralsku
- dlouhodobá praxe Spartanburg, Old Greenville Rd. (Jižní Karolína, USA)

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace:
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- plný pracovní úvazek

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@kvfinal.cz
Více informací naleznete na www.kvfinal.cz/kariera