Název profese Obsluha stroje - výrobce netkané textilie m/ž
Místo výkonu práce Mimoň
Přidáno 15.5.2024

Zaměstnavatel MITOP, akciová společnost
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67050120

MITOP, akciová společnost výrobce technických tkaných i netkaných textilií, geotextílií, filtrační textílií, papírenských plstěnců, technické konfekce, vpichované plstě a zabývá se i tkaním, soukáním, předením, aj.

přijme zaměstnance na pozici:

Výrobce netkané textilie (tj. obsluha výrobní linky)

Náplň práce: Obsluha stroje na výrobu netkaných textilií

Požadujeme:
- zodpovědnost a samostatnost, pracovitost, schopnost učit se novým věcem
- základní znalost obsluhy výrobních strojů, výhodou znalost programování
- minimálně základní vzdělání, praktická škola
- bez zdravotního omezení práce v hluku a v noci

Nabízíme:
- pracovní doba - ranní 6-14h, odpolední 14-22h, noční 22-6h
- základní mzda + příplatky za směnnost, + případné vedení směny + stravenkový paušál v hodnotě stravenky 120 (tj.66 Kč/den) peněžní formou do mzdy
- 5 týdnů dovolené / rok
- pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu určitou, po osvědčení na dobu neurčitou

Práce v hluku a v noci, fyzicky namáhavá práce - nutná manipulace s materiálem

Kontakt:
personální oddělení
- osobně: vyplňte na vrátnici Formulář pro uchazeče
- nebo zasílejte životopis e-mailem: mitopas@mitop.cz
- volejte mezi 6-14 hodinou: telefon 487 862 307 mobil 775 881 851