Název profese Svářeč
Místo výkonu práce Kamenný Újezd
Přidáno 29.11.2023

Zaměstnavatel GASTRO - Tobiáš & Hanzlík, spol. s r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 6
Reference 66757652

Pracovní náplň: svařování nerezových polotovarů a výrobků metodou TIG
Požadavky: technické myšlení, smysl pro detail, aktivní přístup k práci, důslednost, manuální zručnost, samostatnost
Výhodou: svářečský průkaz - pokud nevlastníte, zaměstnavatel certifikát/proškolení zajistí, orientace v technické dokumentaci, spolehlivost, časová flexibilita, ochota pracovat a učit se novým dovednostem
Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, zajímavou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti, možnost dalšího rozvoje, poskytneme plnohodnotné zaškolení/zaučení, příjemné pracovní prostředí, zajímavé finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností
Nástup možný ihned
Zaměstnanecké benefity: dovolená 2 dny navíc 4,4 týdne=22 dní, bonusy/prémie, stravenky 100 Kč/kus - stravenková karta Endered, závodní stravování - obědy zdarma v měsíci nástupu, cafeterie. příspěvek na dovolenou až 20000 Kč/rokdle interní směrnice (po celém odpracovaném roce)
Kontakt možný telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese firmy.