Název profese Mechanik/technolog pro smaltovnu
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel BELIS a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66974833

Náplň práce: příprava strojů pro plynulý chod plánované výroby, kontrola správné činnosti strojů v průběhu výroby, spolupráce na pravidelné údržbě strojů, kontrolovat kvalitu a dodržování technologických postupů, kontrola kvality smaltovaných břeček, spolupráce na přípravě smalt podle stanovených receptur, spolupodílení na vývoji novinek.
Požadavky: technické vzdělání - myšlení, samostatnost, komunikativnost, logické a analytické myšlení, důslednost, pečlivost, flexibilita, vůle učit se novým věcem, ochotu občas si " ušpinit ruce", nováčka vše naučíme.

Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce u stabilní české rostoucí společnosti, vzdělávání v oboru, závodní stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění, atraktivní platové podmínky včetně systému bonusů (podíl na vygenerování zisku), 25 dní dovolené.