Název profese Pracovník/ice v oboru elektro
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 20.4.2024

Zaměstnavatel TKP geo s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67025719

PP na dobu určitou 1 rok.
Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ v oboru elektro; praxe s detektronickým vyhledáváním inženýrských sítí výhodou; nutné platné osvědčení k výkonu činností na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 min §6, ideálně §8 (revizní technik); zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů; počítačové dovednosti (CAD SW výhodou); ochotu ke služebním cestám v rámci ČR; schopnost samostatné i týmové práce; řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce: náplní práce je vyhledávání podzemních vedení IS v terénu (silové kabely, datové a jiné kabely, veřejné osvětlení, plynovody, vodovody atd.); práce s nejnovějšími přístroji Radeton.
Nabízíme: platové podmínky až 35 tisíc Kč/měsíc dle zkušeností a plnění zadaných úkolů.
Nástup: ihned.
Bližší informace: jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (1 rok).
Zaměstnanecké výhody: práce v přátelském kolektivu; flexibilní pracovní doba, možnost napracovat si hodiny; možnost studijního volna; 25 dní dovolené + 3 sick days k tomu; firemní telefon + PC; jazykové kurzy přímo na pracovišti; možnost dalšího sebevzdělávání a osobního rozvoje; možnost výjezdů na zakázky do zahraničí; příspěvek na stravování; nespočet firemních akcí.
V případě zájmu kontaktrujte zaměstnavatele e-mailem.