Název profese Dělník dálniční údržby
Místo výkonu práce Libníč
Přidáno 6.3.2024

Zaměstnavatel Ředitelství silnic a dálnic ČR
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67032773

Náplň práce:
- Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu pozemních komunikacích
- Přes zimu zajišťování zimní údržby pozemních komunikacích; přes léto údržba krajnic, vozovek, sekání travních porostů kolem komunikací, čištění příkopů, úklid odpočívek
- Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů
- Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu
- Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou dálnice
- Periodická údržba svěřené techniky včetně vedení dokumentace.
Požadavky
porofesní průkaz + řidičské oprávnění C + E, dopravně psychologické vyšetření, strojnický průkaz na kolové nakladače výhodou
Zaměstnanecké výhody:
- Mzdový tarif, osobní příplatek + možnost osobního bonusu
- Příplatek za směnný provoz (1.300 Kč), zvláštní příplatek (5.000 Kč),
- Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, benefitní karta MůjUp či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže, slevy u cestovních kanceláří Čedok, Invia a Alexandria)
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele v pracovních dnech od 6:30 do 14:30 hod., a to telefonicky nebo e-mailem, osobní schůzka možná na adrese Červené Záhoří 207, Chotoviny