Název profese Pracovník/ice obchodu
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ERGOTEP, družstvo invalidů
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 25.66
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 1
Reference 67038955

Pracovní místo je vyhrazeno pro OZP (ID I.- II. stupně) nebo OZZ (osoby zdravotně znevýhoděné).
Náplň práce: obsluha zákazníků a pokladny, odborné poradenství při prodeji, nabídka zboží zákazníkům, doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny.
Očekáváme: dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování; spolehlivost a pečlivost; trestní bezúhonnost; min. stupeň vzdělání- vyučení bez maturity; výhodou uživatelská znalost práce na PC.
Nabízíme: atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu; vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích; stabilní výdělek; slevu na kvalitní zboží Tescoma; čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny; motivační odměna.
Kontakt: telefonicky (po-pá, 6:00 - 14:30 hod.) nebo e-mailem.