Název profese Odborný asistent - lektor/ka Ústavu romanistiky FF JU se specializací na španělský jazyk
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67043662

Pracovní náplň
- pedagogická činnost
Požadujeme
- řádné ukončení vysokoškolského vzdělání v magisterském studijním programu příslušného oboru
- předpoklady pro pedagogickou práci
- příprava cvičení, seminářů, praktických cvičení
- organizační schopnosti, morální bezúhonnost
Nástup od: 1. 9. 2024
Pracovní úvazek: 0,50
Pracovní poměr: na dobu určitou s možností prodloužení
Nabízíme
- zajímavou práci s možností osobního a profesního rozvoje,
- perspektivu zaměstnání,
- zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování,
- zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispoziční volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Písemné přihlášky doplněné profesním životopisem, kopiemi dokladů o vzdělání, seznamem vědecké a publikační činnosti zašlete do 5.5.2024 na adresu:
Filozofická fakulta JU
Ing. Iva Hondlíková
Branišovská 1645/31a
370 05 České Budějovice