Název profese Pracovník/ice projektového oddělení
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 4.5.2024

Zaměstnavatel Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67051744

Očekáváme: ukončené vysokoškolské vzdělání, VŠ vzdělání ekonomického směru či titul Ph.D. je výhodou; aktivní znalost AJ slovem i písmem (úroveň min. B2); zkušenosti v oblasti; projektového managementu ve výzkumných organizacích výhodou
Náplň práce: příprava a management vědecko-výzkumných a rozvojových projektů; projektová podpora pro řešitele výzkumných projektů; finanční management projektů; další administrativní aktivity související s projektovou činností fakulty
Práce v příjemném prostředí a kolektivu pracovníků; smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení a perspektivou trvalého zaměstnání; plný úvazek
zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování, zvýhodněné mobilní volání, jazykové a zaměstnanecké kurzy, zvýhodněné bankovní služby u partnerské banky, dětská skupina pro děti zaměstnanců, MS Office zdarma do soukromých zařízení).
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.