Název profese Ostraha pro JE Temelín (M/Ž)
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 5.4.2024

Volné od 3.4.2024
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Počet míst 1

Co říká M2C o pozici

Tvořte s námi budoucnost. Hledáme kolegy/kolegyně, kteří s námi budou zajišťovat ostrahu jaderné elektrárny Temelín.

Náplň práce:
• Fyzická ostraha jaderného zařízení
• Zásahová, pochůzková, monitorovací a kontrolní činnost
• Řešení krizových a mimořádných situací
• Komunikace se zaměstnanci klienta a dodavatelů
• Výkon služby se zbraní i se služebním vozidlem

Požadavky:
• Trestní bezúhonnost
• Min. vyučen
• Dobrá fyzická kondice
• Spolehlivost, pracovitost, ochota se učit novým věcem
• Doklad o bezpečnostní způsobilosti dle zákona č. 412/2005 Sb. (lze požádat po nástupu –
pomůžeme zajistit)
• Zbrojní průkaz sk. „D“ výhodou (nutnost jej získat po nástupu)
• ŘP skupiny B

Nabízíme:
• Nástupní mzdu pro držitele platného zbrojního průkazu 175 Kč/h + příplatky
• Nástupní mzdu bez zbrojního průkazu 143 Kč/h + příplatky
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Nástup možný IHNED
• Možnost zajištění ubytovny – HRADÍME
• Příspěvek na důchodové / životní pojištění a další
• Příspěvek na pořízení zbrojního průkazu sk.D 5 000 Kč
• MultiSport kartu, zvýhodněné volání O2
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace strážného
• Práci na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu (denní/noční)

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.