Název profese Obsluha pásového bagru - strojník
Místo výkonu práce Chomutov
Přidáno 6.12.2023

Zaměstnavatel T - KASO s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 66579513

Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 608 067 777 (životopis s sebou).
Případné osobní jednání může probíhat na adrese: Administrativní budova GOBO, EPR II, Kadaň; 432 01; Elektrárny Prunéřov, č. p. 375., pokud nebude domluveno jinak.

Náplň práce - obsluha pásového bagru

Požadavky na uchazeče - oprávnění strojní průkaz na bagr, ŘP sk. B

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Chomutov

Chomutov
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Chomutov
Chomutov
Chomutov
40000 - 45000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Chomutov
Chomutov

Kontaktní údaje

Mzda

od 23640

Volné pracovní místo Obsluha pásového bagru - strojník je vystaveno v regionu Chomutov .