Název profese Údržbáři
Místo výkonu práce Jirkov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Kulturní, vzdělávací a informační zařízení Jirkov, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67037393

V případě zájmu nás kontaktujte:
- emailem na: personalni@zamek-jirkov.cz, zašlete strukturovaný životopis
- telefonicky v pracovní dny PO - PÁ od 08:00 do 14:00 hod na tel.č. 731 500 115.

Pracovní náplň:
- provádění a opravy jednovrstvých omítek hladkých
- montáž a opravy bytových vodoinstalací a zařizovacích předmětů připojených na kanalizaci, vodu a plyn
- opravy nábytku
- odstraňování běžných provozních závad
- ruční manipulace s hmotami, materiály a výrobky o hmotnosti od 15 kg do 50 kg.

Požadujeme:
- min. střední odborné vzdělání s výučním listem
- zodpovědnost
- samostatnost
- pečlivost
- praxe v oboru.

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost finančního růstu
- možnost sebevzdělávání
- příjemné pracovní prostředí.