Název profese Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Místo výkonu práce Chrudim
Přidáno 8.1.2024

Zaměstnavatel Goldfein CZ s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 6
Reference 365454

Místo výkonu práce: Chrudim - Rubešova 1186
NÁPLŇ PRÁCE: příprava materiálu pro plánovanou výrobu (surovin, etikety, folie, kartony,…)
POŽADAVKY: čistý TR, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, dodržování technologických postupů, odpovědnost za kvalitu výrobků
Pracovní doba v dělených směnách v rozmezí 6 -22 hod, v případě nutnosti práce i o víkendech.
První kontakt prosíme formou zaslání životopisu na email.