Název profese Stavební dělník/dělnice
Přidáno 8.11.2023

Zaměstnavatel Instal Hanousek s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 66658684

Jedná se o práce na zakázkách v Pardubickém kraji (převaha), ale i v přilehlých krajích.
Náplň práce:
Stavební práce na realizovaných zakázkách při výstavbě, rekonstrukci a opravách, např. pomocné práce na inženýrských sítích, při pokládce a montáži vodovodů, kanalizace, práce při zemních pracích, běžné stavební, řemeslné a dokončovací práce na stavbách, rekonstrukcích. Údržba a oprava zařízení. Pokládka kabeláže. Drobné zednické práce. Bourací, demoliční a výkopové práce. Přesuny materiálu a vybouraných hmot, úklidové práce.
Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, pracovitost
Pracovní doba: Po - Pá, 6:30 - 15:00 hodin
Zaměstnanecké výhody: zajištěné ubytování pro nerezidenty
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (pracovní dny, 08:00 - 14:00).