Název profese Koordinátor/ka zaměstnanců (Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení)
Místo výkonu práce Hrochův Týnec
Přidáno 11.1.2024

Zaměstnavatel GoldStav CZ s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66694949

Místo výkonu práce: Hrochův Týnec, Pardubický a Královehradecký kraj
Zájemci se mohou hlásit pouze na výše uvedené e-mailové adrese.

Jedná se o práci na pozici: Koordinátor/ka zaměstnanců (podpora a asistence budoucích i stávajících zaměstnanců - cizinců)
Požadujeme: aktivní znalost ukrajinského jazyka a komunikativní znalost českého jazyka (příp. slovenského jazyka); znalost maďarského, příp. dalšího jazyka výhodou, výpis z rejstříku trestů;
Náplň práce zejména: Koordinace zaměstnanců - cizinců, Organizační zabezpečení nástupu, Asistence u lékařských prohlídek, Koordinace zaměstnanců během pracovní doby, tlumočení během pracovní doby, osobní kontrola docházky zaměstnanců, Asistence zaměstnanců při řešení potřebných záležitostí, Komunikace s mistry ohledně plánování směn, Asistence při zajišťování ubytování, dohlížení na chod ubytovny (správce ubytovny)
Další požadavky: pracovitost, spolehlivost, pečlivost, řidičský průkaz skupiny B výhodou

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Chrudim

Chrudim
Chrudim
Chrudim
Chrudim
Chrudim
Chrudim
30070 - 34600 Kč za měsíc
Policie České republiky

Kontaktní údaje

Mzda

od 21800

Volné pracovní místo Koordinátor/ka zaměstnanců (Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení) je vystaveno v regionu Chrudim .