Název profese Seřizovač tkalcovských stavů
Místo výkonu práce Hlinsko
Přidáno 7.2.2024

Zaměstnavatel MEHLER ENGINEERED PRODUCTS s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66821546

Místo výkonu práce: Hlinsko

Pracovní poměr na dobu určitou, poté neurčitou. Možný profesní postup na předáka.

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha, seřizování tkalcovských stavů

POŽADAVKY: manuální zručnost, schopnost pracovat ve směnném provozu, spolehlivost, praxe v oblasti textilní výroby vítána

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, stravenky, roční, půlroční bonus

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle 08.00-14.00 hod nebo na e-mailové adrese.