Název profese Mechanik stavebních strojů
Místo výkonu práce Slatiňany
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel Explosia a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66906101

Místo výkonu práce: Slatiňany
NÁPLŇ PRÁCE: opravy a údržba stavebních strojů
POŽADAVKY: vzdělání - obor automechanik nebo opravář strojů, praxe 2 roky, znalost konstrukce stavebních strojů, svářečský a strojnický průkaz výhodou, řidičský průkaz, sk. B, zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav, výpis z trestního rejstříku
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Odměny - čtvrtletní, roční, při pracovním a životním výročí, za doporučení nového zaměstnance 7 000 Kč, zkrácená pracovní doba 7,5 h., 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění 900 Kč měsíčně, očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě, příspěvek na dětské aktivity, poukázky unišek a další.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.