Název profese Číšník/servírka
Místo výkonu práce Třemošnice
Přidáno 6.3.2024

Zaměstnavatel SRC Lihovar s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66960286

Místo výkonu práce: Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha hostů v restauraci. Příprava recepcí, svateb a hostin. Příprava nápojů.
POŽADAVKY: Vzdělání v oboru není nutné. Důležitá je ochota pracovat. Řidičský průkaz a jazyková vybavenost jsou výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Běžné zákonné příplatky za práci o víkendech, práci ve státní svátek atd. Měsíční prémie za práci ve vytížených časech. Spropitné. Proplacené cestovné. Firemní stravování hrazené ze 75 % zaměstnavatelem.
Slevy na služby a možnost ubytování. Pravidelná směnnost, stabilita a přátelský kolektiv.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně, ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém kontaktu.