Název profese Instalace ochranných bezpečnostních zábran
Místo výkonu práce Hlinsko
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Miroslav Pekař
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67031404

Místo výkonu práce: Hlinsko
NÁPLŇ PRÁCE: Instalace ochranných zábran ve výrobních a skladovacích halách, práce na zemi,
(rozkreslení zábran dle plánů, vrtání děr jádrovou vrtačkou, zalití děr cementovou hmotou, nasazení zábran, vyrovnání, utažení, vyčištění, vyplnění dokumentace)

POŽADAVKY: výuční list technického zaměření výhodou, profesionální vystupování, smysl pro odpovědnost, řidičský průkaz skupiny B.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:Půlroční a roční mimořádné odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování
První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle od 7:00 - 18:00 hod.