Název profese Obsluha ohraňovacího lisu
Místo výkonu práce Slatiňany
Přidáno 5.3.2024

Zaměstnavatel IKOV TRADE a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67034103

Místo výkonu práce: Bítovany
Hledáme kolegu do strojírenské výroby.

Pracovní náplň:
Ohýbání plechů pomocí ohraňovacích přípravků vkládaných do lisu podle technologického zadání.
Požadavky
Vyučení ve strojírenském směru
Praxe na ohraňovacím lisu min. 2 roky výhodou
Dobrá orientace v technické dokumentaci - prostorová představivost
Schopnost základní práce s PC
Zkušenost s ručně ovládaným jeřábem výhodou
Zkušenost s ovládáním vysokozdvižného vozíku výhodou
Schopnost používání přesných měřidel - posuvka, úhloměr, úhelnice, metr
Manuální zručnost, pečlivost při práci, zodpovědnost
Organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a samostatnost
Ochota pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje
Nabízíme
Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti.
Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci.
Zajímavé mzdové ohodnocení dle praktických dovedností a Vašeho výkonu.
Stravenky, benefitní karta.
Bonusový systém ohodnocení.
Férové jednání, první smlouva na 6 měsíců s 3 měsíční zkušební dobou
Zaměstnanecké výhody: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, bonusový systém ohodnocení

První kontakt učiňte prosím na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.