Název profese Projektant/ka
Místo výkonu práce Děčín
Přidáno 21.4.2024

Zaměstnavatel JAW.cz s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67029163

Místo výkonu práce:
Benešovská č.p. 432/3, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2

Společnost JAW.cz s.r.o. se sídlem v Děčíně přijme do svého týmu projektanta se zkušenostmi v oblasti projektování staveb v oblasti inženýrských sítí

Náplň práce:
• Zpracování projektové dokumentace zaměřené na navrhování tras sítí elektronických komunikací (optické kabely)
• Projednávání dokumentace s dotčenými orgány státní správy a správci inženýrských sítí
• Zajištění souhlasů s umístěním stavby na dotčených pozemcích
• Získávání územního rozhodnutí/souhlasu a s tím spojená administrativa
• Koordinace s ostatními projekty měst, obcí a vlastníků technické infrastruktury
• Kontrola a připomínkování projektů (sítí elektronických komunikací) vypracovaných externími projekčními kancelářemi

Požadavky:
• vzdělání VŠ/SŠ technického směru
(student 4.ročníku před složením maturitní zkoušky není překážkou)
• znalost programu CAD (AutoCAD, MicroStation, apod.)
• uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
• odpovědný přístup k práci
• samostatnost
• orientace ve Stavebním zákoně a související legislativě, praxe
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• Možnost nástupu do zaměstnaneckého poměru či na živnost
• Výdělek v rozsahu 30.000,- až 50.000,- (v závislosti na zkušenostech uchazeče)
• Atmosféra rodinné firmy s tradicí

Kontakt: Forman Zdeněk, tel.: 771 287 447, e-mail: projekce@jaw.cz