Název profese Kuchař/ka - vedoucí směny
Místo výkonu práce Hřensko
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Libor Riňák
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67033642

Místo výkonu práce:
Hotel u Lípy, Hřensko č.p. 68, 407 17 Hřensko

Náplň práce:
- Příprava a tepelné zpracování převážně klasické České kuchyně
- Koordinace spolupracovníků, vedení kuchyně a kontrola odvedené práce
- Práce s jídelním lístkem a jeho obměňování (normování)
- Udržování svého úseku pracoviště v čistotě

Požadavky:
- Vyučený v oboru nebo 4 let praxe
- Organizační schopnosti, kreativita, týmový a pozitivní duch
- Dodržování technologických postupů a určených gramáží při tepelných úpravách
- Schopnost a ochota podávat skvělý servis
- Odolnost vůči stresovým situacím
- Pečlivost, loajalita, zodpovědnost
- Zdravotní průkaz

Další informace:
- Mzda 40 000 Kč v čistém
- Smlouva na HPP od 01.04.24 do 31.10.2024 (případné prodloužení o 1 měsíc dle vytíženosti v sezóně)
- Včasné a odpovídající finanční ohodnocení
- Odměny za dobře a dlouhodobě odváděnou práci a udržení kvality, čistoty po všech stránkách jednotlivých úseků.
- Obědy a pitný režim zdarma
- Mladý, perspektivní kolektiv
- Férové jednání a přístup
- Doprava: MHD
- Pracovní doba: směny - dlouhý / krátký týden 7:00 - 21:00 hod. (popřípadě 5 dnů v týdnu / směna 9 hodin)

Kontaktní osoba: Libor Riňák, tel: 728 839 767 (volejte Po - Pá, 9:00 - 16:00)