Název profese Pokladač/stavební dělník
Přidáno 2.1.2024

Zaměstnavatel FINAL KOM s. r. o.
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 66641139

Do našeho týmu hledáme pracovníka pro pokládání obrubníků, zámkových dlažeb a další stavební práce.
Místo výkonu práce okres Klatovy a Domažlice, Plzeňský kraj.
Doprava z Klatov na jednotlivé stavby zajištěna
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B, vyučení nebo praxe v oboru , flexibilita, spolehlivost, samostatnost.
NÁPLŇ PRÁCE: vedení a kontrola dělníků, komunikace se stavebním dozorem, řešení operativních záležitostí
NABÍZÍME odpovídající mzdové ohodnocení, pracovní oblečení a obuv, 100 % proplácení přesčasů, stravenky
Telefonický nebo e-mailový kontakt - p. Hájek 777 164 470, info@finalkom.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Domažlice

Domažlice
Grafton Recruitment s.r.o.
Domažlice
Domažlice
48000 - 58000 Kč za měsíc
Domažlice
42000 - 55000 Kč za měsíc
Domažlice
45000 - 55000 Kč za měsíc
Domažlice
50000 - 55000 Kč za měsíc

Mzda

od 19500 do 25000

Volné pracovní místo Pokladač/stavební dělník je vystaveno v regionu Domažlice .