Název profese Správce objektu
Místo výkonu práce Babylon
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67045286

Náplň práce
o kontrola stavu objektu rekreačního zařízení a drobná údržba objektu,
o obsluha tepelného zdroje,
o údržba přilehlé zahrady (např. sekání trávy, hrabání listí, údržba keřů a stromů),
o předávání pokojů rekreantům při zahájení rekreace,
o přebírání a kontrola stavu pokojů při ukončení rekreace,
o evidence a příjem ubytovacích a rekreačních poplatků a jejich odvádění na obecní úřad (hmotná odpovědnost za vybranou hotovost),
o evidence zápůjček sportovního vybavení, kontrola stavu tohoto vybavení,
o příprava prádla pro odvoz prádelnou a zpětné převzetí ve stanovených intervalech,
o vynášení tříděného odpadu z vyhrazených nádob z objektu do příslušných kontejnerů v areálu objektu,
o vedení evidence odpracované doby za kalendářní měsíc,
o hlášení vzniku škod na majetku v okamžiku jejich zjištění,
o hlášení pracovních úrazů, ke kterým došlo v souvislosti s plněním pracovních povinností, bezprostředně po jejich vzniku,
o účastnit se školení obsluhy zařízení.
Platové podmínky a další benefity
Nárok na dovolenou dle § 213 odst. 3 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce.
Požadujeme
Trestní bezúhonnost doloženou výpisem z Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce), manuální zručnost, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost.
Výhodou
Zkušenosti z ubytovacího zařízení, místní znalost.
Další informace
Prohlídka objektu možná po předchozí domluvě s kontaktní osobou.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis včetně e-mailové adresy pro účely vyrozumění a motivační dopis na kontaktní email, do předmětu uveďte "správce objektu RZ Babylon".

E-mailový nebo telefonický (pracovní dny 8:00 -14:00 hod.) kontakt.