Název profese Mechanici MaR - montážníci elektro
Místo výkonu práce Paskov
Přidáno 22.2.2024

Zaměstnavatel PEMIT, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66918667

A11 z:24/1/2023 a:20/2/2024
Společnost PEMIT, s.r.o. je ryze česká projektová, montážní a servisní společnost s více než 20letou tradicí na trhu. Své služby v oblasti MaR od návrhu projektu, přes implementaci a následný servis poskytujeme nejvýznamnějším zákazníkům v celé České republice, řadu projektů dodáváme i do zahraničí.
ZÁKLADNÍ POPIS POZICE:
- montáž a kompletace různých zařízení (řídící systémy, elektro, MaR, rozvaděče, kabelové trasy).
KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY:
- SOU/SOŠ/SŠ vzdělání elektrotechnické podmínkou, pozice vhodná i pro absolventy
- znalost a orientace v MaR technice
- pracovník má být schopen provádět svoji odbornou činnost na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb., které upravuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice.
VÝHODOU:
- řidičský průkaz sk. B.
NAŠE NABÍDKA:
- zázemí silné společnosti se stabilním postavením na trhu
- možnost práce se zajímavými a moderními technologiemi
- pravidelná školení
- zdravotní volno (sick day), 13. a 14. plat, příspěvek na stravné
- odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností.
- nástupní plat 150 Kč/hod - týdenní úvazek = 37,5 hod + osobní ohodnocení (odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností).
KONTAKT:
- emailem.