Název profese Operátoři potravinářské výrobní linky - strojníci
Místo výkonu práce Třinec
Přidáno 20.2.2024

Zaměstnavatel GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67029793

Náplň práce:
- obsluha plnící linky
- zajištění plynulého chodu výroby, doplňování produktů (salátů, pomazánek, kelímků, víček)
- vedení evidence výrobků (zapisování šarží, práce s elektronickou čtečkou)
- vedení ostatních pracovníků na lince, kteří odebírají a kontrolují hotové výrobky
- komunikace se skladníky (zajištění obalů, etiket), s manipulanty (odvoz hotových výrobků).
Požadujeme:
- min. SOU s vyučením
- základní znalost práce na PC
- pečlivost a důslednost při evidenci, organizační schopnosti
- ochotu pracovat v klimatizovaném prostředí cca 12 °C, ochotu pracovat na směny.
Výhodou:
- zkušenosti s elektronickou čtečkou.
Nabízíme:
- po zaučení osobní ohodnocení, příplatky za odpolední a noční směny, víkendy (za víkendovou směnu cca 200 Kč), 2x ročně bonus - výše dle odpracovaných let (1.000 - 7.000 Kč).
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: nabor@gastromenu.cz