Název profese Montér bazénů
Místo výkonu práce Ratíškovice
Přidáno 6.3.2024

Zaměstnavatel MACEK a SYN, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67034770

Jsi manuálně zručný, máš technické myšlení a rád cestuješ? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Bazénový technik / Montér bazénů.
Požadujeme:
- technické myšlení
- manuální zručnost, komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost
- řidičský průkaz skupiny B, skupiny E výhodou
- časová flexibilita v sezónním období
- znalost NJ výhodou
Poznámka: Všeobecné znalosti z technických oborů elektro, vodo - topo nebo přímo z oboru bazénářství uvítáme, ale nevyžadujeme!
Nabízíme:
- úvazek na hlavní pracovní poměr
- nástup možný ihned
- stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích
- atraktivní mzdové ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
- příspěvek na stravování + zahraniční stravné v případě služebních cest
- časový fond
- zaškolení na pozici
Pracovní náplň:
- instalace bazénů = uvádění bazénů do provozu přímo u zákazníka
- provádění pravidelných servisu bazénů
- v sezónním období flexibilní pracovní doba = zahraniční služební cesty
- v mimosezónním období pevná pracovní doba ve výrobě naší společnosti
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Montér bazénů na e-mail: kariera@macekasyn.cz.