Název profese Dokumentarista/tka
Místo výkonu práce Hodonín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Montpetrol - Plus, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67035904

Náplň práce:
" tvorba technické dokumentace k produktům
" správa atestů, tvorba certifikací k materiálům a produktům
" archivace a správa dokumentace a technických složek
" editace stávajících dokumentů a dokumentací
" komunikace na technické úrovni s oddělením konstrukce a s výrobou
" logistika, balení zakázek
" eko-kom
Požadavky:
" znalost anglického jazyka slovem i písmem
" dobrá znalost MS Office
" znalost programu CorelDRAW výhodou
" pečlivost a dobré organizační schopnosti
Finální úroveň základní mzdy závisí od individuálních schopností a zkušeností vybraného kandidáta.
Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti, zajímavá práce v dynamickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, systém zaměstnaneckých výhod a benefitů. Kontakt na mail.