Název profese Manažer kvality a bezpečnosti
Místo výkonu práce Bzenec
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel OKL a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67045214

Náplň práce:
- Vedení oddělení QHSE (kvalita, zdraví, bezpečnost a životní prostředí)
- Zajištění účinného systému řízení pro dohled a udržování příslušných norem a legislativních požadavků
- Implementace a údržba efektivního krizového systému pro případ mimořádných situací
- Realizace dohodnutých ročních plánů včetně začleněných výkonnostních cílů
- Vedení a podpora oddělení QHSE v Německu z místního pracoviště v České republice
Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání buď v oblasti bezpečnosti, kvality nebo technologie potravin
- Praxi v oboru alespoň 2 roky
- AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
- ŘP sk. B
- Znalost práce na PC a v prostředí MS Office
- Spolehlivost a samostatnost
- Logické myšlení a organizační schopnosti
- Ochotu cestovat do zahraničí
25 dnů dovolené, 3 dny sick days, možnost home-office, pružná pracovní doba, firemní stravování a příspěvek na jídlo, lekce AJ a NJ, možnost vzdělávání.
Kontakt na mail.