Název profese Asistent/ka prodeje
Místo výkonu práce Hodonín
Přidáno 18.4.2024

Zaměstnavatel ČP Distribuce s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67047480

Náplň práce: z důvodu nového obchodního místa, z důvodu rozšíření obslužnosti našich klientů hledáme asistentku/ asistenta
péče o klienty, poskytování informací o aktuálním stavu pojištění, pomoc při řešení pojistných událostí, navrhování optimálních pojistných řešení, většinu své pracovní doby strávíte osobním a telefonickým jednáním s klienty
Očekáváme: min. středoškolské vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, pozitivní myšlení, empatii, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, smysl pro zodpovědnou a poctivou práci.
Nabízíme: spolupráci na HPP, nadstandardní finanční ohodnocení, zázemí silné ve stabilní společnosti, firemní benefity, slevy na produkty, ucelený systém vzdělávání, možnost kariérního růstu. Kontakt na tel, na mail.