Název profese Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků Z pryže
Místo výkonu práce Nový Bydžov
Přidáno 26.1.2024

Zaměstnavatel Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66456780

CZ-ISCO: 81410 Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PRYŽE
- Místo výkonu práce: Polní 224, Chudonice, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.3.2020
- Náplň práce: obsluha gumárenských lisů; vizuální kontrola výrobků
- Požadujeme: manuální zručnost; dobrý zdravotní stav; pečlivost; spolehlivost; přesnost
- Nabízíme: stravenky; 25 dní dovolené; měsíční a roční bonusy
- V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Říha Luboš, tel.: 776 063 283, e-mail: lubos.riha@datwyler.com