Název profese Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Biskupství královéhradecké
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67044371

Náplň práce:
- Zajištění investorsko-inženýrské činnosti
- příprava stavby, rekonstrukce; zajišťování přípravné a prováděcí dokumentace stavby
- výběr dodavatele díla ve spolupráci s duchovními správci místních farností (dle zákona o veřejných zakázkách)
- Dohled na opravy budov, adaptace částí budov
- příprava podkladů, vedení správního řízení, jednání se správními orgány
vypracování smluv dle odsouhlasených vzorů; kontrola kvality
- Vyhledávání a zajišťování finančních prostředků z dotací a fondů vč. jejich vyúčtování

Odborné a kvalifikační požadavky:
- SŠ, VŠ vzdělání stavebního zaměření (podmínkou) a praxe v oboru min. 3 roky
- Autorizace - oprávnění provádět technický dozor stavebníka dle zákona 360/1992 Sb. (nebo zájem si zkoušky u ČKAIT doplnit - podmínka pro prodloužení pracovního poměru).
- Schopnost a zájem vykonávat i administrativní práce
- Vlastní automobil a řidičský průkaz skupiny B.