Název profese Vedoucí technik areálu
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 23.4.2024

Zaměstnavatel Propagační podnik Hradec Králové s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Zdravé osoby, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 1
Reference 67037618

Pojďte pracovat do chráněné dílny s lidským přístupem, kde práce má smysl. Budete provádět údržbu a seřizování strojů, na starosti budete mít pracovníky manipulace, údržby areálu a řidiče.
Pracovní náplň: údržba a seřizování strojů (blistrovací stroj, ink-jet, řezačka), vedení pracovníků údržby a manipulace, rozvoz a rozdělování výrobků po provozu dle pokynů mistra výroby, nakládání/skládání EU palet, balení, paletizace, expedice zboží, údržbářské práce v areálu firmy, údržba a opravy nemovitostí, správa vozového parku
Požadované dovednosti: technická zručnost nutností, zkušenosti s organizací skladu a výroby, zkušenosti s údržbou nemovitostí, bezúhonnost, fyzická zdatnost, pečlivost, loajalitu a samostatnost, zájem o vykonávanou práci, odpovědnost

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hradec Králové

Hradec Králové
65000 - 90000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o.
164 Kč za hodinu
Gi Group Czech Republic, s.r.o
90000 - 130000 Kč za měsíc

Mzda

od 30000 do 40000

Volné pracovní místo Vedoucí technik areálu je vystaveno v regionu Hradec Králové .