Název profese Vychovatel/vychovatelka
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 7.5.2024

Zaměstnavatel Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Hradec Králové, Říčařova 277
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67051855

- PP na dobu určitou s možností prodloužení po prvním roce na dobu neurčitou, nástup možný od července
- Náplň práce: pracujeme s dětmi, které jsou v tíživé životní situaci, nebo mají výchovné problémy
- Nabízíme 12. plat. třídu, 40 dnů dovolené + 12 dnů studijního volna, příplatek za SO a NE, osobní příplatek, rizikový příplatek, příspěvek FKSP, příspěvek na stravu
- Pracovní doba - dlouhý a krátký týden (př.I.: ST - 8.00-12.00, Čt, Pá- 13.00-20.30; II.: ÚT-13.00-20.30, St- 8.00-20.30, So- 8.00-20.00,Ne 8.00-20.00), možnost měnit služby bez nutnosti čerpat dovolenou
- Požadujeme VŠ vzdělání speciální nebo sociální pedagogika, ŘP, aktivní přístup (sport, turistika, plavání, kolo, brusle, výtvarné činnosti apod. )
Naše činnost je prezentována zde https://www.facebook.com/D%C4%9Btsk%C3%BD-diagnostick%C3%BD-%C3%BAstav-Hradec-Kr%C3%A1lov%C3%A9-1553231041642408/ či webu http://www.ddu-hk.cz/
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, kontaktní osoba: Mgr. Iva Zikešová, tel. 603 386 359, vychovatele@gmail.com